Przeczytaj tekst odpowiedz na pytania 9.1-9.4
5Przeczytaj list Marcela i na podstawie tekstu odpowiedz na podane pytania 2012-12-08 15:30:14 Na podstawie tekstu "Świtezianka" odpowiedz n pytania .. Zimą ugotują z nich pyszną zupę grzybową.1) Damian z tatą i mamą poszli na spacer do lasu.. b) odpowiedz na pytania --> :-) 2) Dokąd poszedł Damian z rodzicami?. Pielęgnowała róże w ogródku i obserwowała, jak dojrzewa zboże.. Na koniec głośno przeczytaj cały tekst.. Zdaje się, że cię kiedyś widziałem w tej stronie.. Potem pojechali do: a) wesołego miasteczka b) zoo c) Centrum Nauki Kopernik.. Ćwiczenia - Wykonaj ćwiczenia na str. 84 i 85.. Wybierz właściwe odpowiedzi spośród podanych.. Zadanie 1 Dokończ zdanie Moja mama jest wspaniała, ponieważ…Przeczytaj uważnie tekst, a następnie odpowiedz na pytania.. Wyjechały bardzo wcześnie rano bo już o godzinie 6.00.. Chodziła z przewodnikiem po .. W Warszawie zwiedzały między innymiPodręcznik cz.5, str.16.Przeczytaj tekst wspólnie z rodzicami - odpowiedz ustnie na pytania pod tekstem.. Przeczytaj informacje pod obrazkami.. Dzieci z klasy II, z jednej z łódzkiej szkoły podstawowej wybrały się na wycieczkę do Warszawy.. Mama szukała kolorowych liści.. Bardziej szczegółowoPrzeczytaj tekst jeszcze raz i wykonaj zad 3. str. 40 - wstaw zdania w odpowiednie luki w tekście (notatki zrób na marginesie) Wykonaj pisemnie zad 4 str. 40 - odpowiedz na pytania..

Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania.

W kartach ćwiczeń cz.5- edukacja polonistyczna - ćwiczenia do tematu „Jesteśmy Europejczykami „ W matematycznych kartach pracy cz.5 - wykonujemy ćwiczenia ze str. 14,15.. 1) Damian z tatą i mamą poszli na spacer do lasu.. Lekcja 13.05.2020 r. Temat: Moja mama.. Albowiem niewolnicy3.. Przeczytaj uważnie po cichu tekst, a następnie odpowiedz pisemnie pełnymi zdaniami na pytania.. Tata i Damian szukali grzybów.. Przeczytaj tekst i odpowiedz pełnymi zdaniami na zadane pytania.. Jestem dla Was dostępna od 8:00 do 11:00 Ankieta Proszę o odpowiedź na poniższe pytanie i odesłanie odpowiedzi na adres e-mailPortal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Język bohaterów różni się od siebie.Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Test 2 klasa III ( rząd 1) Przeczytaj tekst i odpowiedz pełnymi zdaniami na zadane pytania.. Adam Mickiewicz, Dziady, cz. IV (fragmenty) KSIĄDZ Skąd przychodzisz tak nierano?. Oglądali piękne, kolorowe liście.. W czasie wakacji Pola była u babci w górach.. Mama zbierała wrzosy.. Od pewnego czasu obserwujemy pewne zmiany, jakie nastąpiły w dziedzinie reklamy.. "Niebo i ziemia" znaczy tyle co wszechświat,gdyż Hebrajczycy innego określenia na wszechświat nie mieli.Przeczytaj tekst biblijny z dziejów apostolskich ( Dz 2, 42 ) , umieszczony w podręczniku na s. 43..

🎓 Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania.

Powiedz, mój bracie, jakiegoś ty rodu?Podręcznik - Obejrzyj ilustracje niezwykłych budowli na str. 78 i 79.. 2012-11-06 16:08:45Podobne pytania przeczytaj poniższy dialog i uzupełnij luki ( 1 -7) w tekście.. O której godzinie wyjechały na wycieczkę: a) 5.00 b) 6.00 c) 7.00.. Żyją tam także różne zwierzęta.. Las to duży teren, na którym rośnie wiele drzew oraz krzewy i rośliny zielne.. użyj odpowiedniej formy wyrazów z ramki.. Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania.. 2011-02-10 20:05:03 Uzupełnij dialog 2012-05-13 15:40:53Przeczytaj tekst.. Jest to pierwsze zdanie owego hymnu,a zarazem niejako jego tytuł,bo wszystko już zostało w tych słowach zawarte.. Chociażby miał paść, będzie szedł, aż usłyszy komendę Zenobiego lub Zdzisława.. Kto jesteś?. „Bociany"Zadanie z angielskiego.. W razie jakichkolwiek problemów pisz na wskazany adres a ja postaram się pomóc.. Na ten plac czekaliśmy z niecierpliwością, ponieważ na osiedlu, gdzie znajduje się szkoła, brakowało miejsca zabaw dla dzieci.Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania pełnym zdaniem.. Z powrotem w Łodzi były około godziny: a) 19.00 b) 20.00 c) 21.00.. 15 maja nasza klasa, czyli 2 c, wzięła udział w niezwykłej uroczystości otwarcia nowego osiedlowego placu zabaw.. Tekst do zadań: Anna Świderkówna [Hymn o początku] [1]"Na początku Bóg stworzył niebo i ziemię"..

🎓 Przeczytaj teksty i odpowiedz na pytania.

2011-05-09 18:29:33; Przeczytaj tekst biblijny z księgi dziejów apostolskich (DZ 1, 8-11) , umieszczony w podręczniku na s. 17.Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania Zbyszek usiłował iść dzielnie.. - Zadanie 2: Новый Диалог (Nowyj Dialog) 2.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. 🎓 Przeczytaj tekst i odpowiedz - Zadanie 1: Gramatyka i stylistyka 8 - strona 76 🎓 A.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Tata i Damian szukali grzybów.. Uważnie przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania.. Kiedy się tobie przypatruję z bliska.. Tego dnia nie uszli daleko, a tego wieczoru nie mieli nic w ustach.. Jakie twe miano?. 2011-02-24 19:30:05 Na podstawie wykresu odpowiedz na pytania .. - Zadanie 4a: Новый Диалог (Nowyj Dialog) 2.Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Bardziej szczegółowoZadanie: przeczytaj uważnie poniższy tekst i odpowiedz na pytania daniel passent, belka w oku parafrazą jakiego powiedzenia jest tytuł felietonuZadanie: przeczytaj tekst zamieszczony poniżej, odpowiedz na pytanie odpowiedź powinna zawierać od 150 do 200 słów inne odpowiedzi nie będą oceniane Zaliczaj.pl Jesteś niezalogowany Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.Test nr 1 kl. 3..

Uważnie przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania.

- Woda nic nie kosztuje.Otwórz podręcznik na str. 44 i 45 i przeczytaj tekst pt. „Zamiana".. Pamiętaj, że nazwy zabytkowych budowli piszemy wielką literą.. - Napijmy się wody - rzekł, niby wesoło, Zdzisław.. Tekst źródłowy I choć tak wielkie krzywdy i klęski znosiła Polska od obcych, to jeszcze nierozsądniej i sromotniej* dręczoną była przez własnych mieszkańców.. Po powrocie do domu wszyscy razem czyścili grzyby, żeby je wysuszyć.. Odpowiedz na pytania ( po angielsku ) My home's a B&B or a Bed and Breakfast.. „Wycieczka do stolicy" Zbliżał się chłodny, deszczowy i ponury październik.. Odpowiedz ustnie na pytania pod tekstem.. a) Przeczytałeś?. a) do parku b) do kina c) do lasu 3) Jakie są jesienne liście?Temat oraz wykonane zadania zapisz w zeszycie lub na kartce, zrób zdjęcie i wyślij na adres mailowy [email protected] Otwórz zeszyt z polskiego: zapisz temat lekcji..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt