Napisz opowiadanie o spotkaniu scrooge'a z bohaterem innego utworu literackiego
Zaczął się zastanawiać, dlaczego inni ludzie podejrzliwie na niego .Napisz opowiadanie o spotkaniu Ebenezera Scrooga z bohaterem innego utworu literackiego, w czasie którego bohater opowieści wigilijnej przedstawi najbardziej znaczące wydarzenie w swoim życiu.. W argumentacji odwołaj się do Opowieści wigilijnej K. Dickensa, Quo vadis H. Sienkiewicza oraz innego utworu literackiego.Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów Zemsty z bohaterem innego utworu literackiego, w czasie którego jeden z nich przedstawi najśmieszniejszą sytuację ze swojego życia.. Popatrzyłam na zegar, który wybił 7:30.. Ostatnim obrazem, jaki mu przemyka przed oczami, to jego własny nagrobek.. Wypracowanie powinno dowodzić, że dobrze znasz wybraną lekturę obowiązkową.. Opowiadanie to krótka forma wypowiedzi narracyjnej, zawierającej wątek, na który składa się wiele powiązanych ze sobą wydarzeń.Napisz opowiadanie o spotkaniu z bohaterem wybranej lektury obowiązkowej, który podczas spotkania nauczył Cię czegoś ważnego.. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 200 słów.Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów „Zemsty" z bohaterem innego utworu literackiego, w czasie którego jeden z nich przedstawi najśmieszniejszą sytuację ze swojego życia.. A więc o 1600 wyszłam z domu.. W wypożyczalni nie było nikogo.. Wypracowanie powinno dowodzić, że bardzo dobrze znasz obie wybrane postacie..

Odwołaj się do lektury obowiązkowej oraz do innego utworu literackiego.

Na ulicach panowała głęboka cisza.. Po tym co zobaczył, błagał zjawę o danie mu jeszcze jednej szansy.. W wypracowaniu wykaż, że dobrze znasz postacie literackie, które uczynisz bohaterami swojego opowiadania.. Jeden z nich opowiada o swojej przemianie (z dialogami)Opowiadanie o spotkaniu Świtezianki z bohaterką innego utworu w czasie którego nimfa z Balladyny przedstawia trudną sytuację.na 200 słów.. Widok zza okna mimo wszystko wydawał mi się przyjemny.. Napisz opowiadanie o spotkaniu Switezianki z bohaterką innego utworu literackieg, w czasie którego .. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Napisz do gazetki szkolnej artykuł, w którym wyjaśnisz czytelnikom, dlaczego znane utwory literackie inspirują twórców filmowych.. Napisz opowiadanie o spotkaniu Ebenezera Scrooge'a z bohaterami innego utworu literackiego, w czasie którego bohater „Opowieści wigilijnej" przedstawi najbardziej znaczące wydarzenie w swoim życiu.. Wypracowanie powinno dowodzić, że dobrze znasz wybraną .Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Scrooge wraz z Duchem Przyszłych Wigilii odwiedza Twój dom.Rozprawka z pana tadeusza?. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 200 wyrazów.Scrooge czuje, że chciał by, aby była to prawda..

!Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: Napisz opowiadanie ballady ŚWITEZIANKA.

Pewnego razu Ebenezer po skończonej pracy wrócił do domu.. W wypracowaniu wykaż, że dobrze znasz postacie literackie, które uczynisz bohaterami swojego opowiadania.Nasz bohater zrobił jeszcze bardzo dużo dobrych uczynków dla innych ludzi, wspomógł finansowo przytułki i inne biedne rodziny.. Wiecie że to ja jak jakiś gościu z onet ma do mnie problem 2021-01-27 23:58:43; Dlaczego w tych czasach jest moda na poniżanie ktytykowanie obrażanie białych mężczyzn 2021-01-27 23:40:00; Skąd sie biorą te id##itoki co wżucają do internetu żevzy typu 2021-01-27 23:36:05Opowiadanie- Moje spotkanie z Wielkim Bratem.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Był upalny czerwiec.. Tylko w kafejce siedział jakiś chłopak.Napisz opowiadanie o spotkaniu dwóch bohaterów literackich z lektury obowiązkowej z 7 klasy.. Drugi z zaproponowanych tematów brzmiał: "Napisz opowiadanie o spotkaniu z bohaterem wybranej lektury obowiązkowej, który podczas spotkania nauczył Cię czegoś ważnego .Sprawdź jak napisać opowiadanie, jakie występują jego rodzaje, zapoznaj się z przykładami tematów opowiadań.. W której dziedzinie realizacja idei oświeceniowych była najbardziej udana.. któremu też pomógł, zabierając go z biednego schroniska i stwarzając mu prawdziwy dom.Temat 1: Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów lektury obowiązkowej z bohaterem innego utworu literackiego..

2021-01-20 11:18:29; Napisz krótkie opowiadanie zawierające 10 zdań złożonych.

Chcę napisać o Fileasie Foggu "W 80 dni dookoła świata" - Dajcie tylko jakiś pomysł jak Ci bohaterowie się spotkali i jak to mniej więcej .Napisz opowiadanie o spotkaniu Freda - siostrzeńca Scrooge'a - z bohaterem innego utworu literackiego.. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 200 słów.. Spotkanie to będzie początkiem wspólnej przygody, która zmieni losy jednego z nich.. 2021-01-20 11:05:38; Napisz rozprawkę, w której udowodnisz, że każdy ma szansę zmienić swoje życie.. Jeszcze dziś mogłam oddać książkę do biblioteki.. Napisz opowiadanie o spotkaniu Marka Winicjusza z bohaterem innego utworu literackiego w czasie;Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów Zemsty z bohaterem innego utworu literackiego, w czasie którego jeden z nich przedstawi najśmieszniejszą sytuację ze swojego życia.. Podczas tego spotkania Fred opowie o niespodziewanej świątecznej wizycie złożonej mu przez wuja.. Pod wpływm trzech duchów zmienił się.Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów lektury obowiązkowej z bohaterem innego utworu literackiego.Spotkanie to będzie początkiem wspólnej przygody która zmieni losy jednego z nich.Opowiadanie powinno dowodzić że dobrze znasz wybraną lekturę obowiązkową.Napisz opowiadanie o spotkaniu z bohaterem Quo Vadis który podczas spotkania nauczył cię czegoś; Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów lektury obowiązkowej z bohaterem innego utworu; napisz opowiadanie ospotkaniu switezianki z innym bohaterem lekturyNapisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów lektury obowiązkowej z bohaterem innego utworu literackiego..

Napisz , co wiesz o danym bohaterze literackim:"Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów lektury obowiązkowej z bohaterem innego utworu literackiego.

Wypracowanie powinno dowodzić, że bardzo dobrze znasz obie wybrane postacie.W wypracowaniu odwołaj się do wybranej lektury obowiązkowej oraz innego utworu literackiego i wykaż, że ich przeczytanie może uczynić czytelnika mądrzejszym".. Podczas tego spotkania Mały Książę opowie o swej wizycie na Ziemi.. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 200 słów.Napisz zabawną anegdote o kimś z twojej rodziny 2020-11-18 18:05:46 Podaj przykłady realizacji idei oświecenia w WKL (1. w zarzadzaniu państwem; 2. w oświecie; 3. w gospodarce) II.. Opowiadanie.. Spotkanie to będzie początkiem wspólnej przygody, która zmieni losy jednego z .Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Napisz opowiadanie jednego z bohaterow lektury obowiazkowej z bohaterem innego utworu literackiego .Spotkanie to bedzie poczatkiem wspolnej przygody, ktora zmieni losy jednego z nichSpotkanie bohatera Zemsty z innym bohaterem - przykłady.Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów Zemsty z bohaterem innego utworu literackiego, w czasie którego jeden z nich przedstawi najśmieszniejszą sytuację ze swojego życia.Napisz opowiadanie o spotkaniu Switezianki z bohaterką innego utworu literackieg, w czasie którego nimfa z ballady Adama Mickiewicza przedstawi najtrudniejszą decyzję w swoim zyciem .200słówZobacz 1 odpowiedź na zadanie: Napisz opowiadanie o swoim spotkaniu z bohaterem lektury Felix,Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi na poniedziałek daje naj!. Ubierając się, myślałam o swojej młodości, o moim wolnym,.Spotkanie z Mią Właśnie skończyłam czytać ósmą część z serii ,,Pamiętnik księżniczki" Meg Cabot.. Spotkanie to będzie początkiem wspólnej przygody, która zmieni losy jednego z nich.. Drzewa ledwo dawały skrawki cienia..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt