Napisz opowiadanie z dialogiem o przygodzie ani z zielonego wzgórza
Bohaterka to osoba nieprzeciętna, wyjątkowa, o niezwykle bujnej wyobraźni, bardzo wrażliwa na piękno przyrody i uczucia innych ludzi.. Opis Ani ShirleyWypracowanie z Ania z Zielonego Wzgórza.. Mateusz był z niej dumny.. Mark Twain nazwał Anię "najukochańszym dzieckiem literackim od czasów Alicji w Krainie Czarów".. Jej zdziwienie było ogromne, kiedy nie zastała swojej wychowanki w kuchni, choć prosiła ją, aby przygotowała herbatę punktualnie na piątą.Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o napisz opowiadanie o najciekawszej przygodzie "Ani z Zielonego Wzgórza "Ania była załamana, nie chciała podziwiać Zielonego Wzgórza, by bardziej potem nie tęsknić.. Ania musiała je ściąć, ale odrastające włosy miały już kolor kasztanowy, a nie rudy.. Maryla pobłażliwym tonem stwierdziła, że sukienka jest zbytkiem, który rozbudzi próżność Ani.. W panice szybko uciekłam przez okno i pobiegłam ile sił w nogach do Lasu Duchów.Napisz opowiadanie z dialogiem, opisem, itp, z książki Ania z Zielonego Wzgórza, To opowiadanie ma być na podstawie jednej z przygód.. Jednak los okazał się dla niej łaskawy.. Początek wychowywania Ani.. 2010-12-19 14:52:03Przydatność 60% Plan wydarzeń lektury pt. "Ania z Zielonego Wzgórza".. "Ania z Zielonego Wzgórza" Lucy Maud Montgomery stała się bestsellerem, gdy tylko trafiła na półki w księgarniach..

2010-03-21 20:18:35; proosze o opis ani z zielonego wzgórza!

zadanie dodane 10 października 2010 w Język polski przez użytkownika kaja809 (20) [Szkoła podstawowa] .. napisz opowiadanie na temat,,moje spotkanie z bohaterem przeczytanej książki.Zadanie: prosze napiszcie mi krótkie opowiadanie z dialogami na podstawie wybranej przygody ani z zielonego wzgórza potrzebne mi jest na jutro Rozwiązanie: w miasteczku avonlea zmienił się duszpasterz na miejsce starego proboszcza przyjechał młody"Moje spotkanie z Anią z Zielonego Wzgórza" Była burzowa noc.. Diana serdecznie dziękowała Ani.. Opowiedziała o tym Mateuszowi i oboje bardzo posmutnieli myśląc, że ktoś chce im odebrać Anię.. Przełożona Domu Sierot uznała, że Ania Shirley będzie odpowiednia i dziewczynka wyruszyła z panią Spencer na Wyspę Księcia Edwarda.Pewnego wieczoru, w ostatnich dniach kwietnia, Maryla wracała na Zielone Wzgórze z posiedzenia związku.. Jej młodsza siostra Minnie zachorowała na krup.. Poznawanie nowych obowiązków.. 2011-04-11 21:09:59; Opis ani z zielonego wzgórza scharakteryzuj 2011-10-10 14:42:32; OPIS ANI ANI Z ZIELONEGO .Gdy doktor przyjechał powiedział Ani, że to ona uratowała małej życie, on przyjechał za późno, gdyby nie Ania Minnie by już nie żyła..

Przygoda Ani z zielonego wzgórza.

Dziewczynka zaczęła się ładniej ubierać.. Pójście Ani do szkółki niedzielnej.. Autorka opisała w niej historię dziewczynki z domu dziecka, która znajduje dom.. Wpierw ucieszyłam się, że mam ciocię, lecz później uświadomiłam sobie, że ona chce mnie zabrać z Zielonego Wzgórza.. Jej młodsza siostra Minnie zachorowała na krup.. Mateusz szybko pojechał po lekarza.. Jednak często wpadała w tarapaty, a każda z nich stawała się prawdziwą przygodą.Opowiadanie z dialogiem " Ania z Zielonego Wzgórza " 2010-04-02 18:26:44 Ania z zielonego wzgórza 2010-02-17 17:53:16 Opisz jedną z historii Ani z książki " Ania z Zielonego Wzgórza " 2010-06-22 14:52:26opisz przygodę Ani z Zielonego Wzgórza która ci się najbardziej podobała 2009-04-18 14:42:07 Opisz Anie z Zielonego Wzgórza 2013-03-11 14:08:28 Opisz jedną z przygód ''Ani z Zielonego Wzgórza '' .. Wieczorem przybiegła do Ani Diana, z prośbą o pomoc.. Powieść, wcześniej odrzucona przez pięć wydawnictw, zyskała przychylną opinię bostońskiego wydawnictwa PAGE, które zaproponowało pisarce napisanie kolejnej książki o przygodach rudowłosej Ani Shirley.6.. Padał deszcz.. Opis charakteru Ani z Zielonego Wzgórza.. Ania z Zielonego Wzgórza.. Przeprosiny Ani.. Powrót Ani na Zielone Wzgórze.. Gdy dowiedziała się o tym panna Barry, przepraszała Anię za to, że zabroniła Dianie przyjaźnić się z taką wspaniałą dziewczyną.Napisz list do przyjaciela, w którym opiszesz bohaterkę książki pt. „Ania z Zielonego Wzgórza"..

Prosze o pomoc poniewarz bendziemy pisać klasowe wypracowanie z "Ani z Zielonego wzgórza".

Spotkanie z panią Linde.. 2011-02-19 11:26:13Maryla zaniemówiła z wrażenia.. Podczas pobytu na Zielonym Wzgórzu, piegi Ani zbladły, a sylwetka nabrała pięknych kształtów.. Odwołaj się do przykładów zachowań dziewczynki, opisanych w powieści sytuacji z jej udziałem oraz zdania innych bohaterów o Ani.Zadanie: napisz opowiadanie o ani z zielonego wzgórza o najciekawszej jej przygodzie opowiadanie musi się składać z conajmniej 3 akapitów proszę o pomoc wW wigilię pani Linde zjawiła się na Zielonym Wzgórzu, przynosząc prezent dla Ani.. Pioruny strzelały w ziemię jak strzała.. Przekonaj się, czy pamiętasz przygody Ani Shirley!Ania z Zielonego Wzgórza to pierwsza z serii powieści o przygodach Ani Shirley.. Obrażenie i przeprosiny pani Linde.. Przyjaźń z Dianą.. Gdy dowiedziała się o tym panna Barry, przepraszała Anię za to, że zabroniła Dianie przyjaźnić się z taką wspaniałą dziewczyną.Należy napisać opowiadanie twórcze -do 06 maja , w MS Word, wysłać na mojego maila.. POMÓŻCIE !. Moich rodziców nie było, pojechali do sklepu oddalonego o dwadzieścia .Najciekawsza przygoda Ani z Zielonego Wzgórza - opis Ania z Zielonego Wzgórza to dziewczynka, która dobrze radziła sobie w szkole i starała się być zawsze roztropną.. Najciekawsza przygoda Ani z Zielonego Wzgórza: Jak Ania uratowała życie siostrze Diany..

Kto napisze jest Superandzki!Napisz opowiadanie z najciekawszej przygody z książki "Ania z zielonego wzgórza ".

Parę minut później z facjatki zbiegła Ania, radosnym głosikiem życząc wszystkim wesołych świąt.. !Niestety efekt nie był taki, jak zamierzyła, gdyż włosy stały się zielone.. 15.Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów lektury obowiązkowej z bohaterem innego utworu literackiego.Spotkanie to będzie początkiem wspólnej przygody która zmieni losy jednego z nich.Opowiadanie powinno dowodzić że dobrze znasz wybraną lekturę obowiązkową.. Diana serdecznie dziękowała Ani, Mateusz był z niej dumny.. Decyzja Maryli dotycząca pozostawienia Ani na Zielonym Wzgórzu.. Oburzenie Ani spowodowane wypowiedzią pani Małgorzaty.. Wyjaśnienie pomyłki.. Dziękuje !. 2010-05-17 18:53:30; Pomocy!. W krótkim czasie swoją osobowością i .Ania z Zielonego Wzgórza (ang. Anne of Green Gables) - seria powieści młodzieżowych autorstwa kanadyjskiej pisarki Lucy Maud Montgomery opowiadająca o losach Ani Shirley, osieroconej dziewczynki wychowanej w Avonlea przez rodzeństwo Marylę i Mateusza Cuthbertów.Wstęp W roku 1907 Lucy Maud Montgomery zakończyła pracę nad „Anią z Zielonego Wzgórza".. Przebrałam się w moje fioletowe piżamy i już chciałam się kłaść do łóżka, gdy nagle usłyszałam przed moim domem jakieś trzaski.. 8. Wdrażanie bohaterki do codziennej modlitwy.. 2010-05-17 20:47:01 Napisz mi opowiadanie o Ani z Zielonego Wzgórza 2010-01-07 17:46:57 Napisz opowiadanie o przygodzie .. Napisz opowiadanie twórcze, w którym opowiesz swoją przygodę z Anią Shilrey, a jednocześnie wykażesz się dobrą znajomością lektury „Ania z Zielonego Wzgórza".Wieczorem przybiegła do Ani Diana, z prośbą o pomoc.. Wyobraź sobie, że przenosisz się na Zielone Wzgórze.. Troska Maryli o los dziewczynki.. Stara panna rozmyślała, jak przyjemne są powroty do domu, w którym jest Ania.. Chcę byście mi napisali wypracowanie dobre wypracowanie!. 8.Przebywała tam przez cztery miesiące, aż do dnia, w którym w sierocińcu zjawiła się pani Spencer z prośbą o znalezienie jedenastoletniej dziewczynki dla Cuthbertów.. Przybycie Ani na Zielone Wzgórze..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt