Opisz ulubiony przedmiot w szkole po niemiecku
poleca 78 % .. ma dużą wiedzę o przedmiocie ist stndig unzufrieden - jest zawsze niezadowolony mokiert sich ber die anderen - troszczy się o innych benimmt sich wie eine Dummbacke - zachowuje się jak głupek sie hilft mir beim Lernen .Opisz ulubiony przedmiot szkolny Podobne tematy.. Wrzesień to miesiąc kojarzący się z rozpoczęciem szkoły po wakacjach (die Sommerferien).. Opis nauczyciela po niemiecku - wzór z tłumaczeniem.Tłumaczenie słowa 'ulubiony przedmiot' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.. "Opisz swój ulubiony Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 1 rozwiązanie: autor: shakalaka1920 25.9.2010 (11:16) .. Dla dzieci, które rozpoczynają naukę niemieckiego we wczesnych latach szkolnych właśnie szkoła, a w tym przedmioty szkolne .Schule (die) - szkoła Grundschule (die) - szkoła podstawowa Schulfreundin (die) - przyjaciółka ze szkoły Klassenlehrer (der) - wychowawca Lieblingsfach (das) - ulubiony przedmiot Unterrichtsstunde (die) - godzina lekcyjna Wyrażenia: in die Klasse 6c gehen - chodzić do klasy 6c solche Fächer haben, wie - mieć takie .Opisz 6 rzeczy ulubionych rzeczy po niemiecku.. Moja szkoła nazywa się.. 3.Moja szkoła jest stara ale nowoczesna.. Definicja opisu.. Zgłoś jako: spam; zła kategoria .1.. Za to moim ulubionym przedmiotem jest język polski ..

... ulubiony przedmiot szkolny.

Czasami szkoła zaczyna się w sierpniu a czasem we wrześniu.Przykłady użycia - "w szkole" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Kto bd 1 Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 1 rozwiązanie: autor: Konto usunięte 8.9.2010 (16:43) Dostałem takie zadanie wczoraj z niemieckiego.. Opis przeżyć wewnętrznych 7.. Poznasz nazwy kilkunastu rodzajów szkół (w tym szkół wyższych) oraz nazwy typowych przedmiotów szkolnych.. 4.Obok mojej szkoły znajduje się Sad oraz piękny staw 5.Dyrektorem mojej szkoły jest.. 6.Do mojej szkoły uczęszcza.. uczniów 7.W mojej szkole uczy .Opisz swój ulubiony przedmiot po niemiecku !-jaki to przedmiot - w jakie dni go masz-dlaczego go lubisz-kto cie go uczy i napisz ceche nauczyciela-co na nim robicie-jakie masz oceny !. Opis sytuacji 6.. W Niemczech wakacje są ruchome (beweglich).. Nauczysz się pytać rozmówcę, do jakiej chodzi szkoły, do której klasy, jakie ma ulubione przedmioty i nauczysz się udzielać odpowiedzi na te pytania.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Kilka słów poświęcimy też nauczycielom.Pomieszczenia w szkole po niemiecku Nie ma ich dużo, ale sprawiają zawsze duże problemy uczniom w gimnazjum i liceum z którymi się widuję.. Zapytaj.pl.. opis ulubionego przedmiotu szkolnego dowolnego około 6 zdań , poziom - początkujący pierwsza gimnazjum !PILNE..

Poleć na : Opisz swój ulubiony przedmiot szkolny po nie niemiecku .

Mówiąc szczerze, język niemiecki nigdy nie był moim ulubionym przedmiotem w szkole.. W szkole nie lubię chemii i języka niemieckiego.. Proszę o przetłumaczenie zdań na język niemiecki : 1.Pójdziemy najpierw do kina a potem do mojeg.. Mój pies wabi się misiek ma rok.Na pierwszej lekcji części 2. zajmiemy się tematem "szkolnym".. Lieblingsfach {n.} Podobne tłumaczenia .. przedmiot szkolny; przedmiot w szkole podstawowej z elementami nauk przyrodniczych, historii, wiedzy z zakresu ruchu drogowego i wychowania seksualnego .Opisz w liście swoje przyjęcie urodzinowe / Beschreibe dein Geburtstagsfest.. Komputer(granie w gry) Rower(bmx) długopis(rysowanie graffiti) tel.. 😉 Sale .Napisz po niemiecku, jaki jest twój ulubiony przedmiot i dlaczego?. Jak dobrze napisać opis?. Jestem zielony z niemieckiego i potrzebuje pomocy.. Opis za Słownikiem Języka Polskiego PWN 1. wypowiedź lub tekst, w których są opisane jakieś osoby, przedmioty, zjawiska lub sytuacje; też: czynność opisywania czegoś 2. objaśnienia i podpis do rysunku, mapy itp.Opis miasta po niemiecku - wzór z tłumaczeniem.. Tak to już jest, że szkoła potrafi zniechęcić do wielu przedmiotów.Szkoła i Edukacja (1173743) Szkoła i Edukacja (1173743) Wszystkie (1173743) Egzamin Zawodowy (82) Ferie (8143) Gimnazjum (276343) Języki obce (249677) Kartkówki i Sprawdziany (20128) Matura (9298) Nauczanie (34684) ..

Moim ulubionym przedmiotem był zawsze język…angielski.

ulubiony przedmiot szkolny po niemiecku.. Opis miejsca 5. .. Mój ulubiony sportowiec / mein Lieblingssportler.. Każdy z nas chodził, lub dalej chodzi do szkoły.. Podczas tej lekcji przekaże tylko najważniejsze informacje dotyczące poradnika pod tytułem przedmioty szkolne po niemiecku .Przedmioty szkolne po niemiecku - przykładowy plan lekcji.. Szybka, łatwa i lokalna sprzedaż rzeczy z drugiej ręki.. Dzisiaj będzie o tym, jak po niemiecku opisać, jakim środkiem transportu podróżujemy i dlaczego za pomocą przyimka mit 🙂Pytanie z dziedziny Niemiecki: Opisz swój ulubiony przedmiot szkolny po nie niemiecku .. Znajomość nazw lekcji, przydaje nam się począwszy od podstawówki, a skończywszy na studiach.. 2011-02-02 20:01:08 Napisz swój ulubiony przedmiot .. 2013-02-27 15:15:12 Załóż nowy klubMam opisać ulubiony dzień w szkole (jakie mam przedmioty szkole i co na nie muszę zabrać).. komórkowy(wysyłanie sms i dzwonienie) aparat laptop (oglądanie filmów) Potrzebne mi to pilnie.. Dla mnie jest to zrozumiałe skoro jest to pomijany szerokim łukiem temat w szkole i rzadko który nauczyciel przykłada się do nauczenia tych słów swoich uczniów, które są ważne !.

szybko !Opis nauczyciela po niemiecku.

Myślę, że moją największą wadą jest lenistwo, którego za żadne skarby nie.Przedmioty szkolne po niemiecku są jedną z pierwszych grup słówek, których uczą się dzieci.. .opisz ulubiony przedmiot w szkole po niemiecku z tłumaczeniem może być wf pilne!. A jaki jest twój ulubiony przedmiot szkolny?. Pytanie od kamilka9895 25 February 2011.. Dobre pytanie [0] Zgłoś .. Podam przykład po polsku a wy jak możecie to przetłumaczcie to na niemiecki Komputer Bardzo lubię mój komputer, który składa się z jednostki centralnej, myszki, klawiatury .Tak jak już obiecałam we wpisie z planami tutaj podsumowaniem wraca seria „Niemiecki w 5 minut" (wszystkie posty z tej serii tutaj).Nowy post z serii będzie ukazywał się 2 razy w miesiącu.. Opis obrazu.. 1.Moja szkoła znajduje się w.. 2. .. niesamowitą podróż do szkoły.. Nieruchomości, Motoryzacja, Komputery, Meble, Antyki, Telefony, Sprzęt sportowy i inneOpisz z kim , z jakiej strony graniczy Polska - PO NIEMIECKU .. przedmiot szkolny {m.}. źródło:Opis mojej szkoły po Niemiecku.. Polish Kiedy musiałam otworzyć szkołę w obozie dla uchodźców, poszłam na spotkanie z imamem.Ogłoszenia o tematyce: opisz swój ulubiony przedmiot na Sprzedajemy.pl - Kupuj i sprzedawaj rzeczy używane i nowe w Twojej okolicy.. Opis postaci 4.. Przykładowy opis Warszawy w języku niemieckim.Przydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo.. Przykład opisu ulubionego nauczyciela w języku niemieckim.. Opis przedmiotu 3.. Chciałbym dodać iż w Piątek czyli "ulubiony dzień" mam J.Angielski (Podręcznik i zeszyt), J.Polski (Podręcznik i zeszyt, Historię (Podręcznik i zeszyt), Matematykę, Chemię.. Sprawozdanie z noclegu w szkole / Übernachtung in der Schule - ein Bericht.Opisz swojego ulubionego nauczyciela..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt