Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (perfekt)
Kiedy skończę szkołę idę do domu.. W domu odpoczywałam.. że można się domyślać że chodziło o Perfekt.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. zadanie dodane 4 października 2010 w Język niemiecki przez użytkownika aneczka_200 (-90) [Szkoła podstawowa] opis; pokój; język; niemiecki; 0 głosów.. Wymien najczesciej spożywane produkty lub dania i podaj ulubioną poOpis wakacji po niemiecku - wzór z tłumaczeniem.. Przedstawiamy Wam opis wakacji po niemiecku w czasie teraźniejszym Präsens oraz przeszłym Perfekt.Czasy w niemieckiej gramatyce: teraźniejszy, przyszłe i przeszłe.. Zawsze zaczynam dzień od sprawdzenia maili.. 2017-11-07 15:18:33 Opisz swój pokój po angielsku minimum 60 zdań max 120 2011-11-21 19:36:18Czas przeszły Perfekt to forma czasu przeszłego, która jest najczęściej używana w języku niemieckim.. Szczególnie w języku mówionym.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Czas w Stanach Zjednoczonych.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. kot92610; 19.03.2012 zmieniony ja chce to w 10 zdaniach opisane :) po niemiecku :) Od 1 do 5 z 5 .. Następnie robię prace domowe i pomagam rodzicom.. 0 odpowiedzi.. [J.Niemiecki] Opisz swój dzień po niemiecku w czasie przeszłym [J.Niemiecki] Opisz swój dzień po niemiecku w czasie przeszłym.. Miesiąc czerwiec poświęcony jest czci Najśw..

Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo ...

Pierwszą rzeczą jaką robię po powrocie ze szoły jest drzemka.🎓 Napisz słownie godziny po niemiecku: w formie oficjalnej i nieoficjalnej.. Zawsze wychodzę na lunch - nigdy nie pakuję sobie lunchu ani nie kupuję na biurowej stołówce.. Chciałabym, abyście pomogli mi opisać wakacje po niemiecku w czasie przeszłym PERFERCT.. Ponadto podstawowe formy, które tworzą ten czas przeszły, używane są również w innych konstrukcjach gramatycznych.Przydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo.. 166 wizyt.. 2012-03-27 18:39:28 Opisz w czasie przeszłym "Perfekt" swój wczorajszy dzień [10 znań] Po niemiecku 2012-02-06 21:40:52Naprawdę nie warto przepisywać tego „na żywca", lepiej pomyśleć chwilę i napisać coś swojego.. 2012-02-03 10:18:16 Opisz wybrany polski symbol narodowy ( minimum 10 zdań ).. Warto zapoznać się z typowymi zwrotami, które można wykorzystać zarówno w odpowiedzi ustnej jak i pisemnej.. Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.. 2015-04-28 18:28:18 Opisz dzień wagarowicza w twojej szkole, po niemiecku ?. W szkole dużo się uczyłam, liczyłam, prace ręczne, śpiewałam, ćwiczyłam, pisałam..

Mein Tag - wypracowanie w czasie przeszłym Perfekt.

Zwroty i słownictwo pomocne w opisie swojego dnia:Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Napisz 5 zdań po niemiecku w czasie przeszłym perfekt co robiłaś/eś poprzedniego dnia i co oznaczają te zdania ; Przydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo.. Niech Jezus błogosławi i obTematy o instrukcja obsługa napęd, Instrukcja obsługi napędu BENINCA MS4-P, Instrukcja obsługi napęd LG GH24NS95 [ENG], ZIPP QUANTUM z 2005- instrukcja obsługi i naprawy - odkupię, MATIC-C DMCR Drehmo - poszukuje instrukcji obsługi, Instrukcja obsługi maszyny do szycia ŁUCZNIK KL 909192 Polecane posty.. Z kolei na południu Niemiec popularniejszy będzie Perfekt.Opisz swój dzień po niemiecku ( 10 zdań) !. Po obiedzie mam czas wolny.. O 11 jestem gotowa na moją drugą kawę i lunch.. Zazwyczaj mam 7 lekcji co oznacza 7 godzin spędzonych w szkole.. Przez Gość kamil40013, Maj 12, 2013 w Szkoła - Archiwum.. Nie smakuje mi jedzenie tam, a nie mam czasu, żeby pakować sobie swój .Witam.. Serca Jezusa.. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Opisz swój pokój po niemiecku.. 84% Opis dnia w czasie .Opisz swój dzień po niemiecku w 20 zdaniach !. Czas przeszły Perfekt jest czasem złożonym ze słówka posiłkowego haben lub sein oraz z imiesłowu Partizip II czasownika właściwego..

Przydatność 70% Opis dnia w czasie perfekt.

Pytania i odpowiedzi .Klasa 1a Religia T. Przykazanie miłości.. OPIS RODZINY PO NIEMIECKU W STOPNIU PODSTAWOWYM.. Jeżeli zatem rozmawiasz z przyjaciółmi lub piszesz zwykłego maila - sięgniesz po Perfekt; Różnica regionalna.. Gość kamil40013Bardzo ważne.. O 20:00 jem kolację i idę z psem na spacer.. Wypracowanie jest na poziomie gimnazjum, może być pomocne jako podsumowanie tematu o czasie przeszłym Perfekt.. Potem poszłam do szkoły.. Trzy razy w tygodniu mamy zebranie ogólne o 10:30.. Określ ilość spożywanych posiłków w ciągu dnia i podaj czas ich spożywania .. 7:30 16:16 9:07 12:11 20:00 8:32 - 7.30 Uh - Pytania i odpowiedzi - Język niemiecki.. Możesz zablokować cookies zmieniając ustawienia w Twojej .Dzień szkolny zaczyna się o 8 rano.. Podaj miejsca w których zwykle jadasz poszczególne posiłki i uzasadnij ich wybór.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Opisz swój dzien w czasie imPerfekt czyli chyba w.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Wówczas czytam książki, oglądam TV, gram na komputerze albo idę na długi spacer.. Przykładowy opis wakacji w języku niemieckim.Opisz po niemiecku w czasie przeszłym perfekt swoje święta.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. Po południu poszłam do domu..

W czasie przeszłym .

Ćwiczenia str. 108- 111.. Na przykład na północy Niemiec częściej i chętniej sięga się po Präteritum.. Zum Frhstck habe .Opisz co robi Susi po szkole.. Zegar Światowy, Mapa Stref Czasowych czas na świecie, bieżący czas lokalny ; Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) Perfekt- Wiederholung KONSPEKT ZAJĘĆ EDUKACYJNYCH Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO DLA KLASY II Liceum.Opisz swój wczorajszy dzień w czasie przeszłym po niemiecku w 10 zdaniach np 1) Wczoraj wstałem o 7:00 rano 2) Potem Poszedłem do łazienki się umyć itd P.S Proszę o napisanie tego w wersji chłopaka P.S2 Pracę potrzebuję na jutro ;cOpowiadanie o wakacjach to jedno z podstawowych zadań dla uczących się języka obcego.. Przydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo.Będziesz w stanie bez żadnych problemów stworzyć samodzielnie opis dnia po niemiecku w czasie przeszłym.Perfekt używa się w „normalnym" życiu, na co dzień.. zadanie dodane 15 grudnia 2014 w Język niemiecki przez użytkownika przekaznik11 .80% Opis pokoju po Niemiecku; 85% List prywatny.. Zjadłam obiad.. Około 21 biorę prysznic, ubieram pidżamę i idę spać..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt