Napisz maila do kolegi o wycieczce
Napisz: - dokąd pojechałaś - z kim tam byłaś - co zwiedzaliście - jak spędzaliście czas wolny - jak oceniasz wycieczkę Chciałabym żeby to było o Krakowie lub Warszawie .. Ja bym chciała napisać do mojej koleżanki Zuzi ponieważ znam tylko jej email bardzo proszę o długą wypowiedź bo jestem słaba z polskiego Proszę Pisać Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2011-05-18 16:29:13 .Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. "Poniżej znajdziecie wskazówki jak napisać e-maila do przyjaciela lub kolegi po niemiecku, przydatne zwroty oraz wzór e mail-a do przyjaciela po niemiecku.. 2013-01-13 14:45:25; Napisz e-mail (po angielsku) do koleżanki ze szkolenej wymiany w Angli.. Zobacz również: E-mail po niemiecku do przyjaciela lub kolegi i E-mail formalny po niemiecku.. b)Poinformuj o której godzinie zaczyna się Sztuka i podaj jej tytuł.. ;) 2012-10-04 21:11:35; Napisz e-mail po angielsku do kolegi/ koleżanki że wygrałem konkurs szkolny MAM TALENT 2011-12 .Sprawdź jak napisać e-mail, jaki jest najpopularniejszy układ wiadomości, zapoznaj się z przykładami.. Przedmiot: Język angielski / Szkoła podstawowa: 2 rozwiązania: autor: gazdek 28.9.2010 (16:23) List do kolegi o ciekawych miejscach w mieście.. a)Wytłumacz skąd masz bilety.. c)Wyznacz miejsce spotkania d)Zachęć do obejrzenia Sztuki.Zadanie: napisz emaila do kolegi lub koleżanki po niemiecku opisz wycieczkę na której byłeś, środek transportu, co robiłeś na wycieczce i zaproś jego ją do Rozwiązanie: w tym wypadku dobrze jest napisac po polsku puźniej to sobie przetłumaczyć ja tak robie polecamNapisz po angielsku maila do koleżanki o wycieczce na której byłaś ..

Opisz normalny dzień kolegi.

Spis treści: 1.Każdy e mail posiada swój temat, który nakreśla jego zawartość.. Spis treści: 1.Napisz e-maila do swojej kolezanki z wycieczki szkolnej do.. - rozwiązanie zadania.. Do Krakowa jechaliśmy pociągiem o nazwie „Sawa".. Wzór e maila po angielsku z tłumaczeniem na polski.Moje zadanie domowe z Polskiego:Napisz e-mail do kolegi lub koleżanki z klasy PILNE.. Opisz swój normalny dzień.. Pojechałem tam autobusem.. Wskazówki jak napisać e mail po angielsku, zasady pisania, przydatne zwroty, przykładowy email do kolegi lub przyjaciela w języku angielskim.. Najpierw zwiedziliśmy kościół i klasztor Franciszkanów.. Jeśli w mailu wysyłamy podanie o pracę, niech tematem będzie „Podanie o pracę" a jeśli e mail jest skierowany do kolegi, może być on bardziej dowolny, np. „Moje wrażenia z wycieczki", albo zwyczajnie „Co tam?. Błądziliśmy.64% Napisz list do koleżanki/kolegi i opisz w nim swoją niesamowitą podróż.. 2011-09-13 17:19:47 Napisz e maila do kolegi po angielsku 2018-11-18 21:23:22BLAGAM WYPRACOWANIE O LONDYNIE LONDON IMPRESSIONS, opis wycieczki o Londynie.. Pisanie e-maila po angielsku Na wstępie warto wspomnieć, że e-mail jest elektronicznym odpowiednikiem tradycyjnego listu, dlatego też generalne zasady pisania e-maili są bardzo zbliżone do tych, jakie rządzą listami.E-mail do kolegi z Wielkiej Brytanii Przedmiot: Język angielski / Szkoła podstawowa: 1 rozwiązanie: autor: Marcin0497 23.4.2010 (18:51) 1..

Napisz e-maila do swojej kolezanki z wycieczki szkolnej do Angli.

Piszę do Ciebie ten list, ponieważ chciałabym Ci opowiedzieć, co zobaczyła na wycieczce w Krakowie.. Czasem to e-mail jest pierwszą formą kontaktu z klientem i to od niego zależy, jakie zrobisz na nim wrażenie.Napisz E-Maila do koleżanki lub kolegi.Otrzymałeś 2 bilety do teatru na dzisiejszy wieczór.Chciałbyś obejrzeć Sztukę ze swoim kolegą.. Wiedza na temat pisania profesjonalnych maili jest bardzo istotna.. 2012-11-25 17:03:04; Napisz e-mail do nowej koleżanki po angielsku.. Kierowca upierał się, że sam znajdzie drogę.. Uradowała mnie Twoja informacja, o chęci przyjazdu do Polski.Zapraszamy do lektury artykułu, w którym dowiesz się, jak napisać dobry e-mail po angielsku.. 2011-05-17 20:00:39; Napisz list do kolegi lub koleżanki 2015-05-13 17:03:25; Napisz list do koleżanki lub kolegi,w którym opowiesz o wizycie w teatrze.. Wyjechaliśmy o godzinie 6.05, a wróciliśmy o 21.30.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Napisz e-mail do koloegi/ koleżanki po angielsku o hobby ?. W połowie trasy nasz kierowca zgubił drogę.. Drogi Antku, Piszę do Ciebie wiadomość e-mail, ponieważ w ostatnim tygodniu przeżyłem fascynującą przygodę.Napisz list do kolegi z zagranicy, w którym zachęcisz go do zwiedzania wybranej miejscowości w Polsce..

Napisz do kolegi list lub e-mail o wycieczce, z której wróciłeś.

Jest to swoisty tytuł, który widzimy jeszcze przed otworzeniem go.. Przedmiot: Język angielski / Gimnazjum: 1 rozwiązanie: autor: NinaK 17.10.2010 (18:29) napisz e-mail do koleżanki lub kolegi o swoich wakacjach (możesz sobie Przedmiot: Język angielski / Gimnazjum: 1 rozwiązanie: autor: pati55 29.10.2010 (19:45)Napisz list do kolegi lub koleżanki.. Podróż nie była wygodna.. Przykład pocztówki nr 3 Pocztówka z wakacji w Afryce: Hi Ada,Napisz maila do kolegi lub koleżanki, w którym opowiesz o tym, jak Jędrek - paź z XVI wieku - oprowadził cię po wzgórzu wawelskim.. 81% Napisz list do kolegi w którym opiszesz uroki swojej miejscowości.E mail nieformalny do przyjaciela lub kolegi po angielsku.. Służy do tego, aby zadać pytanie, przekazać informację, wyrazić swoje zdanie itp.Poniżej znajdziecie wskazówki jak napisać e mail-a do przyjaciela lub kolegi po niemiecku, przydatne zwroty oraz wzór e-maila do przyjaciela po niemiecku.. Jeśli w mailu wysyłamy podanie o pracę, niech tematem będzie „Podanie o pracę", a jeśli e mail jest skierowany do kolegi lub koleżanki, może być on bardziej dowolny i nieformalny, np.Zastanawiałeś się kiedyś, jak w poprawny sposób napisać oficjalny e-mail tak, żeby świadczył o tym, że jesteś profesjonalistą, nawet jeśli brakuje ci jeszcze doświadczenia?. Wykorzystaj pojęcia: dziedziniec, komnata, kaplica Zygmuntowska, dzwon Zygmunt, Włosi..

Potem poszliśmy na Stare Miasto.Napisz maila po angielsku min.

82% Wczuj się w postać syna marnotrawnego i napisz list do swoich rodziców, w którym przyznasz się do popełnionych błędów, opiszesz własne odczucia i poprosisz o wybaczenie.. (na poziomie 2 gim) Jakieś wskazówki ?Proszę o przetłumaczenie tego tekstu: Kochana Aniu Tydzień temu byłem na wycieczce w Austrii.. 50 słów.. Na początku bardzo dziękuję Ci za list, który od Ciebie otrzymałam.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt