Napisz opowiadanie o wybranej przygodzie psa lampo
- MidBrainartNapisz kilka zdań o wybranej przygodzie psa lampo Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Napisz opowiadanie o wybranej przygodzie Odyseusza.. Ze strachem stwierdził, że rozmawiają o krasnoludach, jego towarzyszach wyprawy.Zadanie: napisz w zeszycie kilka zdań o wybranej przygodzie psa lampo Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.moja wakacyjna przygoda Wakacyjna przygoda opowiadanie opisz wakacyjną przygodę przygoda nad morzem opowiadanie napisz opowiadanie Opis sytuacji.. Staś i Nel są bohaterami powieści Henryka Sienkiewicza pt '' W pustyni i w puszczy ''.. Lista lektur obowiązkowych znajduje się na stronie 3 tego arkusza egzaminacyjnego.napisz w zeszycie opowiadanie o wybranej przygodzie psa lampo Przedmiot: Język polski / Szkoła podstawowa: 1 rozwiązanie: autor: szarikowa2000 26.4.2010 (18:13) Porównaj dwa fragmenty tekstu.. Udowadnia to po przymusowej „przeprowadzce" na Sycylię.. Napisz opowiadanie; Prosze o pomoc w napisaniu nowej przygody Elfa i Jego siostry Erki jest to lektura sposob na Elfa; Napisz opowiadanie o przygodach Mary LennoxZgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne..

Napisz opowiadanie w zeszycie.

Był to szczęśliwy pies, ale większość jego przygód była smutna.. Powrót do zdrowia u pary wieśniaków - Lampo zostaje przez nich przygarnięty.. 2013-03 .Lampo z upodobaniem podróżuje po cały kraju (udaje mu się dojechać aż do Rzymu) a jego przygody stają się znane wszystkim włoskim dzieciom.. Treść została zweryfikowana i sprawdzona.. 2013-05-21 17:37:49; Napisz 5 zdan.. W drodze powrotnej, gdy już chciał wsiąść do pociągu, przytrzasnęły go drzwi automatyczne.4.. (1,2,3,4,5 zdań 2012-03-07 12:38:45 napisz opowiadanie o wybranej tajemnicy różańca świętego 2010-10-12 12:22:06napisz opowiadanie jednej przygody tomka sawyera 2011-02-23 19:53:15 Napisz opowiadanie jednej z przygód braci lwie serce 2013-05-27 19:46:40 Mam taką pracę domową ; napisz opowiadanie o wybranej przygodzie psa lampo 2012-04-24 15:53:38Lampo to główny bohater książki pt."o psie,który jeżdził koleją".Był psem pododnym do szpica i owczarka.Jedno ucho miał sterczące ostro do góry,a drugie opadające w dół.Oczy wesołe i szelmowskie z iskrą,natomiast długowłosej,gęstej sierści uroku nadawała na grzbiecie jasna pręga.Poza tym miał sympatyczną mordkę i długi piękny ogon zakończony białą plamą.Został .Napisz opowiadanie o wybranej przygodzie Odyseusza.. juzka122; 15.01.2011 zmienionyNapisz opowiadanie o dowolnej przygodzie z lektury ,,W pustyni i w puszczy'' zadanie dodane 5 grudnia 2010 w Język polski przez użytkownika blendi2710 ( 270 ) [Szkoła podstawowa] w-pustyni-i-w-puszczyWybrana przygoda z powieści Henryka Sienkiewicz pt ..

Oprócz: Najciekawsza przygoda psa lampo.

Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Który z nich opowiada o zdarzeniach, a który Przedmiot: Język polski / Szkoła podstawowa: 3 rozwiązania: autor: maddie_27 3.5.2010 (12:48)Były to oczywiście pająki.. Kolejarz nie powiedział nic bufetowemu aby nie robić mu przykrości .. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.Najciekawsza przygoda psa lampo.. Użytkownicy szukali również w naszych zbiorach:Książka „O psie, który jeździł koleją" Romana Pisarskiego powiada o przygodach psa imieniem Lampo, który zwiedził całe Włochy podróżując pociągami.. (1,2,3,4,5 zda .Obserwował psa i wydawało się , że zwierzak dostaje jedzenie z wagonu restauracyjnego pociągu pospiesznego.. Kiedyś postanowił wyruszyć w kolejną podróż.napisz w zeszycie opowiadanie o wybranej przygodzie psa lampo Przedmiot: Język polski / Szkoła podstawowa: 1 rozwiązanie: autor: szarikowa2000 26.4.2010 (18:13) Jak ptaki i ssaki opiekują się swoimi dziećmi?. Kolejne ucieczki Lampa.. Nakaz pozbycia się psa ze stacji wydany przez naczelnika..

2011-12-21 16:04:25; Napisz opowiadanie o jednej z wielu podróży psa Lampo.

Przedmiot: Język polski / Szkoła podstawowa: 3 rozwiązania: autor: oliwia1486 6.5.2010 (19:30) Sprawozdanie o "Psie który .Napisz w zeszycie kilka zdań o wybranej przygodzie psa Lampo ( O psie , który jeździł koleją . ). 2013-05-21 17:37:49; napisz kilka zdań o wybranej postaci z powieści ''Odyseusz'' 2010-01-07 13:17:23; Napisz w zeszycie kilka zdań na temat swojego domu 2011-09-18 15:48:37; Gdzie leży grób psa Lampo?. Opowiadanie o dzielnym Lampo po części oparte jest na faktach.. Lubię zwierzęta więc bardzo polubiłam Lampo.. Pies jest bardzo wierny i przywiązany do swego pana.. O to jedna z nich : Była godzina piąta po południu.. Napisz opowiadanie z dialogiem na największej przygodzie felix net nika; Jeden z bohaterów Pana Tadeusza przeniósł się do współczesności napisz opowiadanie z dialogiem.. Opis fabuły.. Był to szczęśliwy pies, ale większość jego przygód była smutna.. Przeżyli oni wiele przygód.. Pająki rozmawiały ze sobą skrzeczącym głosem, lecz Bilbo był w stanie zrozumieć co mówią.. Te same stworzenia, którego osobnika pokonał swoim znakomitym mieczem „żądełkiem" zaledwie godzinę temu.. Więcej »Zadanie: napisz w zeszycie opowiadanie o wybranej przygodzie psa lampo Rozwiązanie: pewnego dnia do miasta marittima przyjechał pociągiem pies od razu jego sympatię zdobył Zaliczaj.pl Jesteś niezalogowany Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.Książka „O psie, który jeździł koleją" Romana Pisarskiego powiada o przygodach psa imieniem Lampo, który zwiedził całe Włochy podróżując pociągami..

Lampo dwukrotnie ucieka ludziom, którzy mieli go dostarczyć na statek.Napisz opowiadanie o jednej z wielu podróży psa Lampo.

Twoja praca powinna liczyć co najmniej 200 wyrazów.. Gebhr chciał przenocować.. Pamiętaj, żeby twoj; Wymyśl nowa pszygody elfa i jego siostry erki.. Bardzo bym chciała mieć kiedyś takiego mądrego psa.O psie, który jeździł koleją - opowiadanie dla dzieci autorstwa Romana Pisarskiego, traktujące o losach psa o imieniu Lampo.. Autor, czytając włoską prasę, natknął się na historię niezwykłego psa i postanowił przenieść ją na karty swojej książeczki.. Wypracowanie powinno dowodzić, że bardzo dobrze znasz wybrany utwór.. "W pustyni i w puszczy" spotkanie z lwem.. „O psie, który jeździł koleją" ukazało się w roku 1967.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:o psie ktÓry jeŻdziŁ kolejĄ napisz krotkie opowiadanie o jednej.. - rozwiązanie zadania .. o psie ktÓry jeŻdziŁ kolejĄ napisz krotkie opowiadanie o jednej z wielu podrÓŻy psa lampo.. Błyskawica).Zawiadowca, mający troje dzieci (Gina, Roberto i Adele) mieszka w mieście Piombino, a pracuje w .Napisz opowiadanie o przygodzie, którą przeżył ktoś, kto przeniósł się do świata przedstawionego jednej z lektur obowiązkowych.. 2011-12-21 16:04:25 Napisz kilka zdań na temat psa Lampo .. 10.Znajdziesz tutaj wszystkie istotne informacje dotyczące lektury O psie, który jeździł koleją, którą napisał Pisarski Roman, m.in.: streszczenie, opracowanie oraz motywy literackie.Wymyśl nową przygodę Elfa i jego siostry Erki.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Z zainteresowaniem przeczytałam o jego przygodach.. Zapraszamy do naszych zbiorów zgromadzonych w działach: Ściągi gotowce wydrukowane, czy też Ebuda-cd - ściągi na płycie.. 2010-11-18 23:18:57; Napisz kilka zdań na temat psa Lampo.. Kiedyś postanowił wyruszyć w kolejną podróż.. Akcja utworu dzieje się we Włoszech.Pewien zawiadowca znajduje na stacji kolejowej kundelka, przygarnia go i nazywa Lampo (wł..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt